Belgeler Motorlu

1984 yılında Aksaray’da ağır vasıta yedek parça ticaretine başlamış olan firmamız 1995 yılında İstanbul’da ticari faaliyetlerine devam etmiştir ve bugün tüm Türkiye’de yaygın bir satış ağına sahiptir.

Ağır vasıta araçlarda zengin çeşitlilik ve geniş ürün yelpazesi ile müşterilerimize yurt içinde ve yurt dışında hizmet vermekteyiz. Tecrübeli, güçlü ve güvenilir uzman kadrosu ile her türlü yedek parça ihtiyaçları için müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Belgeler Motorlu Araçlar firması olarak VOLVO ve RENAULT gibi ağır vasıta araçlar için yüksek kalitede yedek parça temin etmekteyiz.

Şirketimiz; kurucumuz Mehmet Belge öncülüğünde sektörde 40 yıla yakın tecrübesiyle VOLVO ve RENAULT ağır vasıta kategorisinde zengin çeşit, orijinal ve yan sanayi yedek parça perakende satış hizmeti vermekteyiz.

Belgeler Motorlu Araçlar olarak; VOLVO ve RENAULT ağır vasıta araçlarda orijinal, yan sanayi ve alternatif seçeneklerle tüm Türkiye ve çeşitli ülkelere zengin çeşit ve geniş ürün yelpazemiz ile üst düzey müşteri memnuniyeti odaklı olarak hizmet vermekteyiz. Ağır vasıta gruplarına ek olarak jeneratör ve makine gruplarında da motor revizyon parça tedariği sağlamaktayız.

Volvo ve Renault ağır vasıta gruplarına ek olarak, müşterilerimiz isteği doğrultusunda Mercedes, Daf ve Scanıa araçlar için de hizmet sağlamaktayız.


Belgeler Motorlu Araçlar Sanayi Ticaret şirketi her zaman güvenilir güçlü profesyonel kadrosuyla sizlere hizmet vermektedir.